Jubileusz 30-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Małogoszczu

Drodzy Absolwenci❤️ Rok 2021 jest rokiem wyjątkowym dla naszej szkoły, obchodzimy bowiem Jubileusz 30-lecia 🎊istnienia Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Małogoszczu. Pragniemy, aby ten czas stał się dla nas wszystkich nie tylko niepowtarzalną okazją do zatrzymania się i spojrzenia w przeszłość, ale również okazją do rozważań o przyszłości. W związku z przygotowywaniem przez organizatorów jubileuszowego albumu “Spotkajmy się raz jeszcze – wirtualnie”💻👫🖥, zwracamy się do Absolwentów z prośbą o przesyłanie na adres e-mail: 👉 30lecielomalogoszcz@op.pl 👈 zdjęć z czasów szkolnych (wraz z opisem wydarzenia) oraz artykułów prasowych dotyczących naszego Liceum. Przesłanie materiałów jest dobrowolne i równoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie przez organizatorów.

Zespół ds. Jubileuszu Szkoły

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry