ŻYCZENIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

DRODZY UCZNIOWIE

 Rozpoczynamy nowy rok szkolny, rok pełen wyzwań, z jakimi do tej pory nikt z nas nie miał do czynienia. Po sześciomiesięcznej przerwie w tradycyjnym nauczaniu, dziś spotykamy się w szkole, ale jeszcze nie tak, jak byśmy chcieli. Nadal bowiem istnieje duże zagrożenie epidemiczne, a w związku z tym  w szkole musiały zostać wprowadzone zasady związane z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego. Zwracam się do Was z apelem o przestrzeganie zaleceń nauczycieli i pracowników szkoły. Są one wprowadzone w trosce o Wasze zdrowie.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzę Wam sukcesów  w zdobywaniu wiedzy, dużo wiary w swoje możliwości, nawiązania prawdziwych przyjaźni i jak najlepszej atmosfery. Realizujcie swoje pomysły, marzenia, osiągajcie wyznaczone cele i pamiętajcie, że macie wokół siebie życzliwych ludzi, którzy chcą Was wspierać.

Życzę Wam, aby nasza szkoła była dla Was miejscem bezpiecznym i przyjaznym.

 SZANOWNI RODZICE

 We współczesnej szkole Rodzice odgrywają bardzo ważną rolę. Wasze wsparcie i pomoc są niezbędne, byśmy mogli realizować nasze działania ukierunkowane na rozwój uczniów. Dlatego proszę o dalszą, tak wspaniałą współpracę. Tylko wtedy nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty. Życzę radości i dumy z Waszych dzieci.

 SZANOWNI NAUCZYCIELE I PRACOWNICY OŚWIATY

Życzę, aby rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 był rokiem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne sukcesy. Życzę, by mimo panującej sytuacji, był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a postępy i osiągnięcia uczniów dawały Wam dużo zadowolenia. Niech każdy dzień przynosi dużo radości, zapału i optymizmu.

Wszystkim życzę dużo zdrowia.

Anna Nosal

Przewiń do góry Skip to content