Kończymy rok szkolny 2019/20

Drodzy Uczniowie,
Dziś kończymy rok szkolny, który zapamiętamy jako rok niespodziewanych wydarzeń. Ostatnie miesiące przyniosły nowe wyzwania, do których musieliśmy się wszyscy przystosować. Dzięki wzajemnej współpracy udało nam się pokonać wszelkie trudności i dziś możemy cieszyć się z Waszych osiągnięć. Jesteśmy dumni z Waszej pracy, bo mimo utrudnień, osiągnęliście wysokie wyniki w nauce. Wielu spośród Was uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Wszystkim Wam serdecznie gratulujemy.
Ostatni dzień roku szkolnego to wyjątkowa okazja do wyróżnienia Tych, którzy wspaniale pracowali przez cały rok i godnie reprezentowali szkołę. Na szczególne wyróżnienie zasługują Ci, na których zawsze można polegać i którzy przyczyniają się do promocji naszej szkoły w lokalnym środowisku. Szczególne podziękowania kierujemy do Julii Bebel, Konrada Chrabąszcza,
Jakuba Grzyba, Darii Helman, Karola Krzywickiego, Karoliny Kot, Karoliny Łabędzkiej, Matyldy Maliszewskiej, Szymona Olesińskiego, Dawida Oraczewskiego, Oliwii Stępień, Martyny Stępnik, Bartłomieja Szczepańczyka, Kamila Szczepańczyka, Julii Szymkiewicz, Klaudii Szymkiewicz, Oliwera Szymkiewicza i Amelii Włodarczyk.
Dziękujemy Wam za Waszą pomoc i zaangażowanie w promowanie Liceum.
Miło nam poinformować, że Tomasz Nawrot i Wiktoria Wolska zostali wytypowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów za bardzo wysokie wyniki w nauce. Nagrodę Pana Burmistrza dla laureatów konkursów wojewódzkich otrzymały Karolina Łabędzka i Sylwia Niechciał.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Teraz czas na wakacje. Życzymy, aby były one czasem radości, niezapomnianych wrażeń, wspaniałych, ale bezpiecznych przygód. Życzymy udanego wypoczynku, który da Wam siłę do podjęcia kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym.
Przede wszystkim życzymy, żebyśmy mogli spotkać się w szkole, bo tęsknimy za Wami.

Dyrektor i Nauczyciele
Liceum Ogólnokształcącego w Małogoszczu

Przewiń do góry Skip to content