SZKOŁĄ ŁĄCZY POKOLENIA

W bieżącym roku szkolnym, seniorzy z małogoskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów będą mogli uczęszczać na darmowe zajęcia języka angielskiego. W ramach wolontariatu, lekcje poprowadzą uczennice naszej szkoły: Wiktoria Simlat, Aleksandra Walczak oraz Weronika Celejowska. Spotkania będą miały miejsce w każdy wtorek o godzinie 17, w budynku naszego liceum. Uczestnicy zajęć poznają podstawy języka angielskiego, które pomogą im komunikować się w różnych sytuacjach. Seniorzy będą mieli również możliwość uczestnictwa w ciekawych lekcjach poświęconych nie tyle językowi, co kulturze Wielkiej Brytanii. Sądząc po frekwencji na pierwszych zajęciach można stwierdzic, że będą się  cieszyły dużą popularnością. Opiekunkami projektu są panie Magdalena Kleszcz i Joanna Jarosz-Kowalczyk. 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry