II OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W NASZEJ SZKOLE.

22, 23 i 27 września obchodziliśmy w naszej szkole II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia.

  • 22 września próbowaliśmy efektem domina przekazać sobie pozytywną energię i odrobinę szczęścia. Obdarowywaliśmy się wzajemnie kartkami w kształcie serca z informacją „za co Cię cenię, co w Tobie lubię, co mi się w Tobie podoba?”
  • 23 września na „Karteczkach szczęścia” dopisywaliśmy swoje odczucia, skojarzenia do zaczętej myśli „Najbardziej w szkole cieszy mnie gdy… ”. Wszystkie „Szczęśliwe karteczki” zamieściliśmy na tablicy na korytarzu
  • 27 września staraliśmy się poprzez kolorowy strój, fryzurę, makijaż wyrazić i pokazać wesołą wersję siebie. Trochę kolorów i od razu zrobiło się weselej.

„Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach”. (Joseph Fohat)

B. Standerska

Przewiń do góry
Skip to content