ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Drodzy Absolwenci!

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych to  ważne wydarzenie w życiu szkoły. Ten rok szkolny jest jednak inny niż poprzednie. Epidemia koronawirusa sprawiła, że nie możemy się spotkać, aby uroczyście wręczyć Wam świadectwa  i podziękować za Wasz wkład i zaangażowanie w rozwój szkoły.

Ale pamiętając o tym, że przez trzy lata razem przeżywaliśmy różne sytuacje, razem odnosiliśmy sukcesy lub ponosiliśmy porażki, chcemy z Wami być w tym szczególnym dniu. Dostosowując się do obecnej sytuacji, w inny sposób dziękuję Wam za podejmowanie różnorodnych działań, za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i konkursach, w uroczystościach szkolnych i środowiskowych, za projekty, które inicjowaliście. My nauczyciele jesteśmy z Was dumni. Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów.

Przed Wami  egzamin maturalny, od którego zależą Wasze dalsze plany. Życzę Wam  zatem  zadowalających wyników, które pozwolą spełnić Wasze plany dalszej edukacji.

Ten dzień to początek Waszego dorosłego życia. Życia, które jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa również trudne, wymagające podejmowania nowych wyzwań i ważnych decyzji. Odważnie, ale i rozsądnie podejmujcie życiowe wyzwania. Odpowiedzialnie kreujcie swoją przyszłość, podejmujcie mądre decyzje.  Nie bójcie się realizować marzenia.

Postępujcie tak, abyście byli szczęśliwi.

Powodzenia w dorosłym życiu, wszystkiego najlepszego !

 

                                                                                 Dyrekcja, Nauczyciele, Rodzice  i Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Małogos

Przewiń do góry Skip to content