Zajęcia języka angielskiego dla seniorów-II edycja.

1 października już po raz kolejny rozpoczęły się darmowe zajęcia języka angielskiego dla małogoskich seniorów. Uczennice naszego liceum w ramach wolontariatu prowadzą nieodpłatne lekcje podstaw języka w budynku naszej szkoły, w każdą środę o godzinie 17. Uczennice Klaudia Szymkiewicz, Martyna Stępnik oraz Weronika Celejowska w przystępny sposób objaśniają podstawowe zwroty przydatne w trakcie prostej komunikacji w języku angielskim. Członkowie Stowarzyszenia “Senior” w Małogoszczu chętnie uczestniczą w zajęciach, o czym świadczy wysoka frekwencja. Nie straszne są im również sprawdziany, które motywują ich do systematycznej nauki:)  Ogromnie cieszymy się z tej współpracy, ponieważ starsze i młodsze pokolenie może się wzajemnie wiele od siebie nauczyć, a na naukę nigdy nie jest za późno.Opiekę nad projektem sprawują nauczycielki języka angielskiego- Magdalena Kleszcz oraz Joanna Jarosz-Kowalczyk.

 

Przewiń do góry