30 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju odbyła się kolejna, XIII edycja Przeglądu Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej.
       Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie ambitnych i oryginalnych tekstów literackich, a także kształtowanie upodobań estetycznych i promowanie  talentów wokalnych.
Wśród uczestników znaleźli się m. in. przedstawiciele szkół z Kielc, Sandomierza, Kazimierzy Wielkiej i, oczywiście, organizatorów spotkania.
      Nasze Liceum reprezentowały: Julia Blicharska i Wiktoria Piechowska z klasy 2b oraz Klaudia Stańczyk z klasy 3b, która zajęła w konkursie II MIEJSCE, podobnie jak w ubiegłym roku. Dziewczyny śpiewały piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej oraz Jana Lechonia.
Jury już po raz kolejny zwróciło uwagę na bardzo wysoki poziom artystyczny konkursu, dlatego serdecznie gratulujemy Klaudii NAGRODY i życzymy dalszych sukcesów !!!
Wszystkim naszym wokalistkom dziękujemy za duże zaangażowanie, a drugoklasistkom życzymy powodzenia w XIV przeglądzie za rok !!!
Share This

Dołącz

Podziel się wpisem!