Na Studniówce 2020  maturzyści z Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Powstania Styczniowego bawili się w Pensjonacie „Mikołajczyk”. Tradycyjnie bal rozpoczęli uczniowie klas trzecich Aleksandra Walczak i Kacper Szymkiewicz, witając w pięknych słowach wszystkich obecnych.

     Uczniom towarzyszyła dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród nich nie mogło zabraknąć burmistrza Małogoszcza Mariusza Piotrowskiego, absolwenta szkoły i długoletniego nauczyciela Zespołu Szkół Ogólnokształcących  w Małogoszczu. Pan Burmistrz wyraził ogromną radość ze spotkania w tak wyjątkowych okolicznościach. Życzył zebranym wspaniałej zabawy i wszelkiej pomyślności dla uczniów na nadchodzące egzaminy maturalne. Następnie powodzenia na maturze oraz spełnienia życiowych planów i marzeń złożyli dyrektorzy Krzysztof Dutkiewicz i Anna Nosal, która słowami „Poloneza czas zacząć” ogłosiła początek balu.

     Dziewczęta w pięknych kreacjach oraz panowie w szykownych, idealnie skrojonych garniturach prezentowali się przepięknie, tańcząc poloneza, który przez kilka tygodni był szlifowany i ćwiczony pod okiem Pana Błażeja Kuterasińskiego i Pana Michała Borowskiego, wychowawców klas trzecich. Polonez wykonany był pięknie i bezbłędnie, nagrodzony był burzą braw obserwujących na sali rodziców, nauczycieli, znajomych  i zaproszonych gości.

     Za nim rozpoczęła się zabawa do białego rana, tegoroczni maturzyści podziękowali  za wsparcie i otrzymaną pomoc podczas trzech lat edukacji w szkole średniej. Słowa wdzięczności i podziękowania za przekazaną wiedzę skierowali do burmistrza, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców. Tę część poprowadzili uczniowie – Karolina Szymkiewicz i Jakub Frączek. Nie zabrakło też życzeń od wychowawców i rodziców.  Za nim wszyscy zasiedli do uginających się stołów od przepysznych potraw serwowanych przez właścicieli Pensjonatu „Mikołajczyk”,  Pani Aneta Celejowska  w imieniu rodziców wzniosła tradycyjny szampański toast, życząc wszystkim wspaniałej zabawy, a maturzystom uzyskania bardzo dobrych wyników na maturze.

     Potem nastąpiło prawdziwe studniówkowe szaleństwo. Na abiturientów i gości czekały różnorodne atrakcje taneczne przygotowane przez prowadzących bal DJ-ów. Wszyscy chętnie fotografowali się w fotobudce. Tej nocy sala taneczna była cały czas zapełniona. Humory wszystkim uczestnikom dopisywały, zabawa trwała do białego rana, a przecież o to właśnie chodzi na studniówkowym balu. Podsumowując, studniówka 2020  w Małogoskim Liceum była bardzo udana.

Maturzystom życzymy jak najlepszych wyników na maturze. Powodzenia!

Zdjęcia z balu studniówkowego można obejrzeć w galerii

Share This

Dołącz

Podziel się wpisem!