15 stycznia 2020 młodzież z naszego liceum brała udział w kręceniu kolejnych odcinków programu rozrywkowego „Koło fortuny”. Otrzymaliśmy zaproszenie z ATM Studio czyli od jednego z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, zlokalizowany przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie. Zaprojektowany i wybudowany z myślą o profesjonalnej produkcji filmowej, telewizyjnej, reklamowej czy eventowej. Posiada 7 hal zdjęciowych z garderobami i charakteryzatorniami .To tutaj powstają „Koło fortuny”,:The voice kids”czy wielkie branżowe gale .

A teraz o samym „Kole fortuny”.

Współczesna scenografia , akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio zespołu RBandu, emocjonująca rywalizacja ,atrakcyjne nagrody oraz prowadzący –wszystko to składa się na nowoczesne i dynamiczne show ,łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki. Wszystkie te atrakcje wreszcie mieliśmy na wyciągnięcie ręki . Byliśmy statystami czyli publicznością w 4 kolejnych odcinkach. To dla nas nowe doświadczenie. Trzymaliśmy kciuki za uczestników .Urzekła nas magia kamer i świateł .

Już dziś serdecznie zapraszamy do obejrzenia następujących odcinków „Koła fortuny” z naszym udziałem :709,710,711 i 712.

Share This

Dołącz

Podziel się wpisem!